ART / Lithographs / Color serigraphy 13835431
nr 1383 5431
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Höstens grenar". Signed, numbered 67/75, unframed. Sheet: ca 106x78 cm. Subject: 82x58, 5 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 67/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
800
SEK 1100
Monday Mars 8 2021
at 18:21:01
900 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe